About Us

Hakkımızda

İrmet Hospital, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2003 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi olarak kurulmuştur. 2014 yılında ise seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşımı, tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle “İrmet Hospital” adı ile yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Çerkezköy’deki 58’i yoğun bakım 200 yataklı 18 000 m2 binasında, uzman hekim kadrosu ile, özellikli, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanemiz Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Gastroenteroloji ve Nükleer Tıp  gibi bölgenin eksik branşlarını çok kısa bir sürede tamamlayarak Trakya’yı teknolojinin getirdiği avantajlar ile buluşturup, sağlıkta kaliteyi yukarılara taşımıştır.

Jin. Op. Dr. Ahmet TÜRKER
Yönetim Kurulu Başkanı

1964 Tirebolu doğumludur. İlk ve ortaokulu Tirebolu’da bitirdikten sonra 1977-1980 yıllarında Kabataş Erkek Lisesi’nde okudu.1986 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi.1992’de Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık eğitimini tamamladı. İyi derecede İngilizce bilen Dr. Ahmet TÜRKER, 1985 yılında Londra’da Guy’s Hospital’da Plastik Cerrahi stajı yaptı. 1991’de yine Londra’da Newham General Hospital’da IVF (tüp bebek ) çalışması yaptı.Uzmanlık eğitimi sırasında İnternational Hospital , Yeşilköy’de çalıştı. 1993-1994 yıllarında Bingöl Doğumevi’nde zorunlu hizmetini tamamladı. 1995-2003 yıllarında SSK Çerkezköy Hastanesinde çalıştı. Bu dönemde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi IVF ünitesinde 6 ay çalışarak tüp bebek sertifikası aldı.2003 yılında Çerkezköy SSK Hastanesi’nden ayrılarak şimdiki adı Özel İrmet Hospital Hastanesi olan Özel Çerkezköy Hastanesi’ni kurdu. Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde Yönetim Kurulu Başkanı görevi ile birlikte Kadın Hastalıkları ve doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Jin. Op. Dr. İrfan TOMBALAK
Yönetim Kurulu Başkanı

1966 Gaziantep doğumlu ve evlidir. 2000 yılından itibaren Çerkezköy ilçesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Hastanemizde de Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.Çerkezköy SSK Hastanesi'nden ayrılarak şimdiki adı Özel İrmet Hospital Hastanesi olan Özel Çerkezköy Hastanesi'ni kurdu. Özel İrmet Hospital Hastanesi'nde Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Dr. H. Burç BAYKARAN
Başhekim

1981 yılında Sakarya Adapazarında doğmuş, ilk orta ve lise öğrenimini Sakarya Adapazarında, üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır.Mezuniyet sonrası zorunlu hizmet görevini Karaman Başyayla Toplum Sağlığı Merkezinde Sorumlu hekim olarak yapmış,askerlik görevini Kayseri Komando Tugayında Hakkari ili Çukurca ilçesinde yerine getirmiştir.Kurum içi atama ile Çorlu 1 nolu 112 acil sağlık hizmetleri istasyonuna ataması yapılmış ve ildeki birçok hastanede geçici görevle kamu hizmeti vermiştir.2012 yılında Kamu hizmetinden ayrılarak Özel Çorlu Şifa Hastanesinde çalışmış ve aynı yıl Özel Çerkezköy Hastanesinde acil servis hekimi olarak göreve başlamıştır.Acil servis sorumlu hekimi olarak çalışmalarını sürdüren doktorumuz hastanemizin yeni hizmet binasına taşınması sonrasında Başhekim yardımcılığı görevine getirilmiştir. 2017 yılı itibariyle Hastanemizde Başhekim olarak çalışmalarını sürdürmekte olan doktorumuz Dr. Ayşegül BAYKARAN ile evli olup 1 çocuk babasıdır.

Alper ATASOY
Genel Müdür

1977 İstanbul doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. İktisat fakültesi mezunu olan Alper ATASOY, Yüksek lisans eğitimini Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde SAĞLIK YÖNETİMİ alanında tamamlamıştır.Sağlık yönetimi alanındaki tecrübeleri Dr. Remzi Garip Hastanesinin kuruluş tarihi olan 1996 yılına uzanan Alper ATASOY, 2003 yılında faaliyete başlayan eski hastanemizden sonra 2014 yılında taşındığımız yeni hastanemizde de Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

Müdür Yardımcısı Leyla Alkan

Leyla ALKAN
Genel Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

Naim SÖYLEMEZOĞLU
Genel Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

Ayla DEMİR
Genel Müdür Yardımcısı