fbpx

Mutlu Hastalar

Nevin İşbilen

Eşimin kalp krizi geçirmesi ile acile geldik. Yapılan ilk müdahalesinden taburculuğuna kadar olan süreçte Acil servis ve koroner yoğun bakım hemşireleri, doktorumuz sayit bey ve acil servis hekimi yousef beye teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık.

Elif Gonce

Sait bey gibi ilgili bir doktor görmedim kalp yetmezliği olan annemi devlet hastanesine başvurduğumuz halde yatış yapmayıp eve yolladığı hastayı Sayit Beyi alıp yoğun bakıma sokarak tedavi etmesi takdir edilesi bir olay. Hey zeki insan doktor olabilir ama Sayit Bey gibi hastaya ilgili, vicdanlı doktorlar olamıyor maalesef. Kendisine İlgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum .

Seher Karadağ

Dr. Nurdan Tombalak Hanımdan çok memnunum asistanından da çok memnun kaldım güler yüzlü ikisinde ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

BoranGÜL

24 Aralık 2021de iş kazası geçirdim ve sağ elimde iki parmağım kırıldı şu anda fizik tedavi bölümünde tedavi oluyorum Ömer Faruk Bey'in ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim Fizyoterapist Emre Aksoy'a yakın ilgisinden dolayı ve hoşgörüsünden dolayı teşekkürlerimi sunarım ve ayrıca Fizik Tedavi Teknikeri Ezgi Hikmet Hanımın hastalara karşı ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Meral ÖKSÜZ

Doktor Levent beye tüm hamilelik sürecimiz boyunca ilgi alaka ve Güleryüz'ü için çok teşekkür ederiz. Ayrıca egolarından arındırılmış ve işini severek yapması izinli olduğu halde ertesi gün kontrole gelmesi ve sağlıklı doğumumu gerçekleştirdiği için de teşekkürü borç biliriz.

Şayeste KARABULUT

ben ayın 12perşembe günü hastanenize yatış yapıldım 3üncü kat Covid şüphesi ile yattım çok şükür değilmişim zatürreden tedavi gördüm. Tedavi sürecini hemşireleriniz çok ilgili davrandılar ama bir tanesi vardı çok ilgilendi gece gelip üşümeyim diye camları kapattım üstümü örtmesi beni çok memnun etti hemşirenizin ismini unutmamak için her tansiyon ve tedavi yapmaya geldiğinde ismine baktım .hemşirenizin isimi ECEM PEKTAŞ gerçekten çok memnun kaldım kendisine buradan ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Murat Karataş

Kulak Burun Boğaz bölümü, Dr. Beyhan Fahri BEKİR ile Asistanına ilgi ve alakaların dan dolayı çok teşekkür ederim.

Suzan Akyüz

Çok yardımcı oldukları için teşekkür ederim Nurdan Tombalak ve asistanına ❤️😘

Murat Karataş

Kadın hastalıkları Doktoru Nurdan Tombalak ve asistanına ilgi ve alakaların dan dolayı çok teşekkür ederiz.

Ramazan Özkara

Öncelikle Ömür Hocamıza Yoğun bakım ve KVC hemşirlerine herkese çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

1 2 3 16