• 0282 725 44 44
 • E-Katalog
 • İnsan Kaynakları
 • Nöbetçi Eczaneler
 • International Patients

Op. Dr. Sezer ARDA

Mesleki İlgi Alanları

 • Normal Doğum,Sezeryan Doğum
 • Obstetrik Acil Operasyonlar,Histerektomi
 • Jinekolojik Hasta Takibi
 • Rahim ve Yumurtalık Hastalıkları ve Operasyonları
 • Genital Estetik
 • Aile Planlaması
 • Menepozal Dönem Takibi

  Yabancı Dil
 • İngilizce

  Doğum Tarihi
 • 05.08.1977

  Eğitimler
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi - Lisans (2001)
 • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - İhtisas (2003)

  İş Deneyimleri
 • Mardin Derik Devlet Hastanesi  2008
 • İzmir Askeri Hastanesi 2009
 • Lüleburgaz Özel Derman Hastanesi 2010

  Üyelikleri
 • Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği Edirne Şubesi Kurucu Üyesi
 • Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği
 • Türk Perinotoloji Derneği
 • Türk Jinekoloji ve Obstetri Dergisi
 • Türk Perinotoloji Derneği
  Kongreler
 • Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği Kongreleri
 • Türk Perinotoloji Derneği Kongreleri
 • Türk-Alman Jinekoloji Derneği Kongreleri


 • Kurslar
 • Laparoskopi Kursu

  Sertifikalar
 • Neonatal Resusistasyon Programı Sertifikası
 • Bu form üzerinden doktorumuza soru, teşekkür, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

   

  Hastalarımızdan gelen teşekkürler:

  Simay AKBULUT

  Her muayeneye geldiğimde ilgisini ve bilgisini eksik etmeyen, her koşulda elinden geldiğince yardımcı olan değerli Sezer Arda hocamıza çok teşekkür ederiz.

  Zeynep VAR

  Ne diyeceğimi bilmiyorum yada söze nasıl gireceğimi kadın doğum katınıza yenidoğan katınıza orada calışan tüm sağlık personellerine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum.. Doğum doktorum Sezer beye genel anestezi doktorunuza ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim… özellikle İrem hemşireye ??? O kadar çok mutlu ayrıldık ki hastanenizden güler yüz ilgi alaka oda temizliği cok güzeldi. Herşey icin teşekkür ediyoruz.

  Emine Özsoy

  Hamilelik sürecimde olan ilgisi, samimiyeti ve desteği için hekimimiz Sezer Arda’ya çok teşekkür ederiz. Yakın takibi ve deneyimi sayesinde şu an bebeğimiz kollarımızda. Hekimimiz İrmet Hastanesi için çok büyük bir değer. Aynı zamanda doğumhane katındaki tüm hemşirelere ve çalışanlara güler yüz ve ilgilerinden dolayı minnettarız. Özellikle Büşra Tezel hemşiremize her zaman olan desteği için çok teşekkür ederiz. Çerkezköy’de böyle profesyonel bir sağlık hizmeti verdiğiniz için de İrmet Hastanesini kutluyoruz.

  Ferit AYDOĞAN

  Başta hekimimiz Dr. Sezer Arda'ya, emekleri, ilgi ve alakaları için minnettarız.. İsimlerini bilmediğimiz tüm hastane personeline de teşekkür ederken güler yüzlü ilgili Kübra Nur Yıldız hemşiremize ayrıca teşekkür ederiz.

  Nazlı Çetin

  Hamileliğimin ilk haftalarında tavsiye üzerine doktorum Sezer Arda'ya başladım. İyi ki de başlamışım.Doktorum 9 ay boyunca ilgiyle gebelik takibimi yaptı en doğru şekilde beni yönlendirdi. Doğumumda hiçbir sıkıntı yaşamadım ve süreci en rahat ve sağlıklı şekilde geçirdim. Kıymetli hocama çok teşekkür ediyorum sayesinde evladımı sağlıkla kucağıma aldım..

  Meryem Gündüz NALÇACI

  Hamilelik sürecim boyunca Dr. Sezer Bey’in takip sürecinden, 2.kat Hemşirelerine, 3. Kat Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşirlerine, Hasta Hakları Gülay Hanım ve Selin Hanıma tüm hastane ekibine sonsuz Teşekkürler ediyorum..

  Emine Can

  Merhaba, Op.Dr. Sezer Arda’ya ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum. Ameliyat öncesinde beni çok rahatlattılar. Ayrıca ve özellikle ameliyatım sonrasında ikinci kattaki odamda benimle şefkatle ilgilenen Buse ve Cemile hemşirelere çok çok teşekkür ediyorum. Odaya ilk çıktığımda oda çok temizdi. Yemekler çok lezzetliydi. Herkese çok teşekkürler.

  Eda ACAR YALÇIN

  Kasın Doğum Uzman Doktorunuz Sezer Bey fazlasıyla ilgili ve kendimizi güvende hissedebilfiğimiz bir doktor, aile boyu kendisine muayene olmak için gidiyoruz. Lütfen kendisi uzun yıllar hastanenizde görevine devam etsin, nokta atışı ile bulunmayacak bir doktor..

  Tülay KIZILTEPE

  2.Kattaki Mine Hemşireye doktorumuz Sezer Beye ve tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler her gelişimizde büyük bir ilerleme kaydediyorsunuz harikasınız..

  Eylül EYLEM

  Doktor Sezer Bey ve tüm hastane ekibine teşekkürler.

  Zühre Göç

  İrmet ailesi olarak SEZER ARDA doktorumuz hemşirelerimiz özellikle Büşra Başar a ilgi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

  Birgül GEZİCİ

  Gerçekten başta Sezer Arda olmak üzere oradaki tüm ekibe çok teşekkür ederim bu 9 ayı gönül rahatlığıyla bitirdik ve bebeğimizi sağ salim kucağımıza aldık doktor seçiminde güçlük çekenler gönül rahatlığıyla gidebilirler.

  Ferhat COŞKUN

  05.10.2022 Tarihinde İrmet Hastanesine Yatış Yaptık. İlk Hastaneye girdiğimizde Tedirgindik. Lakin Doktor Sezer Arda Beyden tutun Tüm Doğum Hane Çalışanlarının İlgi Alaka Güler Yüzleri Bizi çok Sevindirdi. İlk çocuğumuzu İzmir'den gelip Tekirdağ'da doğması İrmet Doğumhane Çalışanlarının Destekleri Bizleri Annelik Babalık Üzerine Eğitmeleri. Tüm doğumhane çalışanlarına Teşekkürler.

  Sultan BARUT
  Annemin tedavi suresinde bize büyük bir özen gösteren ve sağlığına kavuşmasında önemli rol oynayan Dr. Sezer Arda, Buse Sahin hemşire ve bütün hemşireler ayriyeten kayıt ve danışmanlıkta çalışan ve sekreterlik bölümündeki bütün çalışanlara sonsuz teşekkürler dilerim. Özel İrmet hastanesine çok teşekkürler.
  PINAR TÜRKAN

  Hamilelik sürecinde ve doğum sürecinde yanımızda olduğu için doktorumuz Sezer Arda'ya sonsuz teşekkürler...

  Selami ORUÇ

  Eşimin hamileliği boyunca bize yön veren ve bebeğimizi kucağımıza sağlıklı bir şekilde almamızı sağlayan hocamız Sezer ARDA ve hasta yatış biriminde bize her konuda yardımcı olup ilgilenen Ülgen BAŞ DURAN hanımefendiye ve sonrasında 3.kat hemşireleri Aleyna GÜÇ ve Emine HACIOĞLU hemşirelerin eşime ve bebeğimize ilgilerinden dolayı çok ama çok teşekkür ederim

  Selami ORUÇ

  Eşimin hamileliği boyunca bize yön veren ve bebeğimizi kucağımıza sağlıklı bir şekilde almamızı sağlayan hocamız Sezer ARDA ve hasta yatış biriminde bize her konuda yardımcı olup ilgilenen Ülgen BAŞ DURAN hanımefendiye ve sonrasında 3.kat hemşireleri Aleyna GÜÇ ve Emine HACIOĞLU hemşirelerin eşime ve bebeğimize ilgilerinden dolayı çok ama çok teşekkür ederim

  Aleyna ERSÖZ

  Doktorum Sezer bey ve hastaneden çok memnunum. Teşekkürler.

  Tuğba DOĞAN

  Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı olarak hastanenizde görev yapmakta olan Sezer Arda’ya hastalarına olan insancıl yaklaşımı ve özverili çalışmaları için çok teşekkür ederim. Beni her gördüğünde güler yüzle karşılayan her zaman olumlu yorumlar yaparak zor anlarımda bile beni rahatlatmaya çalışan çok ilgili bir hekim. Hastanenizin kaybetmemesi gereken doktorlardan biri olduğunu düşünüyorum. Bu teşekkürümü kendisine aktarırsanız çok mutlu olurum.

  Kevser AŞER

  Hamileliğimin başından bebeğimi kucağıma alıncaya kadar geçen sürede gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı doktorum Sezer Arda’ya çok teşekkür ediyorum...

  Ali Onur SAMANCI

  TÜM HİZMETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.BAŞTA DOKTORUMUZ SEZER ARDA BEYE VE CEREN,NURSU,ÖZGE HEMŞİRELERE BİZİMLE ÇOK İYİ İLGİLENDİKLERİ İÇİN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Kevser Aşer

  Hamileliğimin başından bebeğimi kucağıma alıncaya kadar geçen sürede gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı doktorum Sezer Arda’ya çok teşekkür ediyorum...

  Harun BORA

  15.10.2021 tarihinde eşimi doğum yapmak üzere İrmet özel hastanesine götürdüm sezer bey doktorumuzdu doğumhaneye girmek üzere Covid testi yapıldı ve eşim pozitif çıktı zorunlu Sezer yana almak zorunda kaldılar yanında bende eşi olarak eşimin yanında refakatçı olarak kaldı tüm çalışanlara en içten teşekkürlerimi sunarım ameliyatta bile eşim ile çok ilgilenmişler moral vermişler biz Covid olduğumuz halde çok ilgilendiler hiç dışlanmadık çok memnun kaldık her şey için İrmet Hospital çok teşekkürlerimi sunuyorum göğüs doktoru olsun çocuk doktoru olsun hepsi odamıza gelip tek tek ilgilendiler şimdi kızımız 11.güne girdi eşim ve çocuğumuz çok sağlıklı Covid atlattık çok şükür İrmet Hastanesi'ne sonsuz teşekkürler diliyorum.