• 0282 725 44 44
 • E-Katalog
 • İnsan Kaynakları
 • Nöbetçi Eczaneler
 • International Patients

Op. Dr. İlke T. AYDIN

Mesleki İlgi Alanları

 • Normal Doğum
 • Sezeryan Doğum
 • Obstetrik Acil Operasyonlar
 • Histerektomi
 • Jinekolojik Hasta Takibi
 • Genital Estetik
 • Rahim ve Yumurtalık Hastalıkları ve Operasyonları

  Yabancı Dil
 • İngilizce

  Doğum Tarihi
 • 18.02.1982

  Eğitimleri
 • İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp fakültesi (2001-2007)
 • İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi (2008-2012)

  İş Deneyimleri
 • Mersin/Mut Devlet Hastanesi (2013)
 • Tekirdağ/Malkara Devlet Hastanesi (2015)

  Üyelikleri

  Kongreler
 • Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Kongresi
 • Ulusal Perinatoloji Kongresi
 • TJOD

  Kurslar
 • Temel Obstetrik Ultrasonagrafi Kursu
 • Ultrasonagrafi Kursu
 • Fetal Ekokardiyografi Kursu

  Sertifikalar
 • Neonatal Resüsitasyon Programı Uygulayıcı Sertifikası

 • Bu form üzerinden doktorumuza soru, teşekkür, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

   

  Hastalarımızdan gelen teşekkürler:

  Esra Ko…

  Öncelikle 2 doğumumda da tüm gebelik sürecimi en iyi şekilde takip eden ve her istediğimde ulaşabildiğim güleryüzlü doktorumuz İlke Topdağı Aydın Hanım a çok teşekkür ederim . Ardından 2 aylık oğlum un doğumdan itibaren en iyi şekilde takibini yapan Hüsam Şana Hocam a ve oğlumu sünnet eden her daim güleryüzlü Hasan Nimetigil Hocam a da çok teşekkürler . Sizin gibi doktorlar iyi ki varlar iyi ki sizlerle karşılaşmışız … Teşekkürler ?

  Nadiye di….. YÜ….

  Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle her zaman yakın ilgi gösteren kadin dogum dr .İlke hanima çok teşekkür ederim .Chek up birimi Ebru Özceylan'a ilgisi alakası ve cözüm odaklı yaklaşımıyla günümü güzelleştirdigi icin çok tesekkur ederim iyi ki var ..

  Seda Ça***

  Dr.İlke Hanım başta olmak üzere tüm 2.kat hemşireleri ve tüm hastane tüm personellerine sonsuz teşekkürler. %100 memnuniyet %100 hizmet elinize emeğinize sağlık.

  Dö*** Gü***

  Check-up biriminden sevgili Ebru Hanıma ilgi ve alakasından, Doktor İlke Hanıma, Dr.Sayit Beye ve Dr.Erdal Beye ilgili muayenelerinden ve tedavilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sizin gibi sağlık çalışanları ve İrmet iyi ki var..

  Ne*** Kö***

  Hasret kaldığımız içtenlik, çalışkanlık ve ilgiyi İrmet Hastanesinde gördüm. Başta doktorum Dr. İlke TOPDAĞI AYDIN olmak üzere tüm kadın doğum hemşire ve personeline teşekkür ederim. Hastanenizden çok güzel ve memnun duygularla ayrılıyorum. İyi ki varsınız.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ca*** Ça***

  09.05.23 tarihinde Doktor İlke hanımda sezeryan ile doğum yaptım. Hastaneye adım attığım ilk andan itibaren güler yüzlü benden ilgisini eksik etmeyen başta doktorum olmak üzere Tüm ameliyathane ekibine, 2. Kat servis çalışanlarına, Bebek hemşirelerine, hasta kayıt personeline teşekkürlerimi iletiyorum.

  Pe……… ÇA………

  Öncelikle okuyan herkese merhabalar biraz uzun yazacağım. başta kadın doğum doktorumuz İlke Topdağı Aydın ve yenidoğan doktorumuz Hülya Halis hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. minnettarım. 35 haftalık acil sezeryana alınan bebeğime ve bana çok iyi baktıkları için sonsuz teşekkür ederim. verilen hizmet ve emeklerinizi asla unutmayacağız. İlk günden beri kaldığımız süre boyunca bizlerle çok yakından ilgilenen her şeyimizi takip eden 2. kat hemşirelerimiz Ezgi, İrem, Mine ve Buse hanımlara çok çok teşekkür ederim, iyi ki sizin gibi güzel insanlarla karşılaşmışız. her şey için tekrardan çok teşekkür ederim.. minnettarız.

  Su***** Ulu*****

  Kız bebeğim burda dünyaya geldi.hamilelik sürecim de dr.İlke Topdağ Aydın tarafından takip edildi.aldığımız tüm hizmetten memnun kaldık.başta Dr.ilke Topdağ aydın olmak üzere tüm sağlık çalışanlara çok teşekkür ederiz.

  Su*** Ul*** Me****

  Kız bebeğim burada dünyaya geldi. Hamilelik sürecim de Dr. İlke Topdağı Aydın tarafından takip edildi. Aldığımız tüm hizmetten memnun kaldık. Başta Dr. ilke Topdağı Aydın olmak üzere tüm sağlık çalışanlara çok teşekkür ederiz.

  Nazlı Can AŞUT

  Sayın Dr. İlke hanım ve asistanların a sonsuz teşekkür etmek istiyorum.  Bir doktor bir insanın hayatını değiştirebiliyor ben İlke hanıma çocuk sahibi olmak için gittim içimi rahatlattı beni psikolojik olarak hazırladı hastalığımı bana anlattı sadece ilaç yazıp göndermedi her seferinde bu sefer olacak dedi ve oldu şu an hamileyim İlke hanım dan Allah razı olsun.

  Nazlı Can AŞUT

  Sayın İlke Hanım ve asistanlarına sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Bir doktor bir insanın hayatını değiştirebiliyor ben İlke Hanıma çocuk sahibi olmak için gittim içimi rahatlattı beni psikolojik olarak hazırladı hastalığımı bana anlattı sadece ilaç yazıp göndermedi her seferinde bu sefer olacak dedi ve oldu şu an hamileyim İlke hanımdan Allah razı olsun..

  KÜBRA UYSAL TUNA

  Hastanede kaldığım sürece ilgilenen tüm ekibe güler yüzleri, ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

  Erhan DOĞAN

  MERHABALAR HERKESE ,27.12.2022 SABAHI İRMET ÇERKEZKÖY HASTANESİNDE DOĞUM GERÇEKLEŞTİRDİK 1202 NUMARALI ODADA KALDIK ÜÇ GÜN BOYUNCA ,BAŞTA DOKTORUMUZ İLKE HANIM DAN VE EKİBİNDEN DAHA SONRA TÜM HASTAHANE PERSONELİNDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..

  Seval IŞIK

  Doktorumuz İlke Hanıma kat hemşirelerine ve tüm hastane hizmetlerine Selin hanıma teşekkürler.

  Ebru GÜN

  Pazartesi akşam yatış yaptım hastanenize salı sabah ameliyatım oldum ve yaklaşık 1 hafta boyunca hastanenizde kaldım kaldığım süre boyunca bütün personel tartışmasız çok iyiydi hemşireler hepsi ayrı ayrı çok iyi fakat benim göz bebeğim olanlar Büşra Başar, Esma abla, Buse hemşire 3'ü de kaldığım süre hep benimle ilgilendi diğerlerinin isimlerini bilmiyorum ama hepsi çok iyiydiler teşekkür ederim. Temizlik keza çok iyiydi personeller günde 3 kere geldiler temizliğe yani diyorum ya her şey harikaydı Tabi ki en önemlisi Doktorum İLKE TOPDAĞ AYDIN başarılı bir ameliyat süreci geçirdim sayesinde her gün geldi hafta sonu dahi gelip ilgilendi çok çok minnettarım kendisine. Tekrar her şey için teşekkürler.

  Nuray ATEŞ

  Ben de naçizane doğum hikayemi paylaşmak istiyorum. Gebeliğim süresince gözüm kapalı güvendiğim ve her konuda yardımcı olduğu için Dr. İlke hanıma binlerce kez teşekkür ediyorum ? Ve bir insanın başına geçebilecek en önemli şey doğum sürecinde yardımcı ve yönlendirici olan ebe diye düşünüyorum. Ve ben kendimi aşırı şanslı hissediyorum ki Büşra T. Ebemiz o gece nöbetçiydi İlk doğum olmasına rağmen o kadar güzel ilgilen diki benimle güzel bir normal doğumla bebeğimi kucağıma aldım Benim için Büşra hemşire bambaşka bir yere sahip insanın o anlarda nazını çeken biri ne kadar kıymetliyse o da benim için öyle. İyi ki tanıdım kendisini ve iyi ki onunla bu süreci tamamladım?? işini severek yapan biri olduğun için kendi adıma ve bebeğim adına sana çok çok teşekkür ediyorum Büşracım.

  Mevlüt BAYRAK

  Dünkü ameliyatımızı başarıyla yapan doktor İlke hanım, hemşiremiz İrem hanım çok teşekkür ederiz iyiki varsınız İrmet Hospital..

  Sabiha GÜRSES

  Hastaneniz 5 yıldızlı otel gibi hizmet veriyor, Doktor İlke Hanımdan tutunda tüm hemşireler, personeller, doktorlar, ziyarete gelen Selin hanım herkes çok güler yüzlü çok teşekkür ederiz.

  Reyhan Baylan

  Hamileliğim sürecinde büyük desteklerini esirgemeyen Kadın doğum Dr. İlke hanım ve ekibine teşekkür ederim . Yatış biriminde bulunan Burcu Hanıma da ayrıca şükranlarımı sunarım. Kalite asla tesadüf değildir. Minnetlerimi sunarım .

  Turna GİRGİN

  Antalya'dan misafir olarak kız kardeşimin doğumuna refakatçi olarak geldim hizmet anlayış güler yüz çok memnun kaldık kız kardeşimin doktoru İlke Topdağı Aydın ilgisi güler yüzü sayesinde çok rahat atlattık bu süreci Çok teşekkürler İrmet personeli.

  İbrahim Sağır

  Öncelikle herkese merhaba ? Ben İbrahim sağır İstanbul Üsküdar'da yaşıyorum ve eşimin doğumu için tavsiye üzerine İrmet hastanesini seçtik. Ve iyi ki bu hastaneye gelmişiz dedik çünkü güler yüzlü çalışanlarıyla hastane odasında değil de sanki kendi evimizdeymişiz gibi hissettirdiler. Odalar hem çok temiz hem de çok rahattı.
  19.08.2022 tarihinde hastanenizde kızım Eliz Ada dünyaya geldi. Hamilelik ve doğum sürecinde bizleri yanlız bırakmayan ve bizler için elinden gelenin fazlasını yapan doktorumuz İlke Topdağı Aydın hocamıza ve asistanı Ayfer Abay hanıma ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Emeği geçen herkese ve hastanenize teşekkür ederim

  Berrin ŞEMSETTİNOĞLU

  Kadın doğum Dr. İlke Topdağı Aydın ve asistanı Ebru Hanımın 2 hamilelik sürecimde ilk kalp atışından doğuma kadar olan bütün kontrol ve doğumlarımda gecen süreçte manevi desteğinden, ilgi ve güler yüzünü hiç eksik etmediğinden dolayı çok teşekkür ederim.. iyi ki İRMET.

  Büşra GEÇGİL

  Ben kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr. İlke hanımın şuan hastasıyım ve kendisinden çok memnunum, hamileyim herkesin hamilelik sürecini geçirmesini isterim, Asistanı Şeyda hanım ve doktorumuz İlke hanım gerek güler yüzü sakinliği ve insana bu süreci daha iyi geçirmesinde çok yardımcı oluyor, aklımda hiç bir şey kalmıyor sen sormadan tüm her şeyiyle ne yapman gerektiğini çok güzel anlatıyor istediğin zaman aklıma herhangi bir şey takılsa arayıp sorabiliyorsunuz, bu ilgi bu alaka bu mütevazilik çok güzel kesinlikle İlke hanımı her hastanın tercih etmesini isterim, tekrar ve tekrar iyiki tavsiye etmişler ve yollarımız kesişmiş asistanı Şeyda ve Dr. İlke hanıma sevgiler.

  Zarife Duman

  Merhabalar, Benim teşekkürüm Sn. İlke Hanım , doğumhane ekibi ve hemşirelere olacak. Öyle güzel , ilgili bir ekip ki hamilelik ve doğum sürecim sayelerinde harika geçti. Sonsuz teşekkürler İlke T. Aydın ve ekibi ?

  TUĞÇE TÜRK

  Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op.Dr İlke TOPDAĞI AYDIN ile yollarımız kesiştiği için çok memnunum. Alanında uzmanlığı, bilgi birikimi, tecrübesi ve öngörüleri ile güzel bir gebelik süreci geçirdim. Hastasının endişelerini hisseden, hiç bir detayı atlamayan ve unutmayan çok özel bir hekim. Ona ne zaman ihtiyaç duysam ulaşabildim ve içtenlikle yardımcı oldu. Kendisine her konuda güveniyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca güler yüzlü asistanları Selin, Aslı ve Şeyda hanımlara, doğumhane ekibine, odamızda bizi yalnız bırakmayan hemşirelerimize ve canımız doktorunuza sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

  Merve Çelik

  İlke hanimda 3dogum yaptim kesinlikle çok ilgili ve anlayışlı bir doktor iyiki dediklerimden asistanları ve doğum ebeleri de bir o kadar ilgili ve anlayışlı bu süreci onlarla geçirdiğim için çok mutluyum...

  Gülbahar Kul

  Kız kardeşimin önerisiyle gittiğim kadın doğum uzmanı Sn. İlke TOPDAĞI AYDIN ve asistanları aslı ve şehri ile birlikte çok güzel 9 ay bir hamilelik süreci geçirdik. İlgileri, sabırları ve gülen yüzleri ile en büyük motivasyonun sahibi olmamak elde değil. Teşekkürler İrmet Hospital Teşekkürler Sn. İlke TOPDAĞI AYDIN

  Kezban Güç

  Hamile olan iki kızımın doğumunu da İrmet Hospital'da gerçekleştirdik. Bir anne olarak yaşadığım stres heyecan ve mutluluğa ortak olan Sn. İlke TOPDAĞI AYDIN ve asistanları Aslı ve Şehri ile birlikte çok güzel bir hamilelik süreci geçirdik. İki kızımı da gözüm kapalı emanet ettim. Başarıların devamını dilerim ? Teşekkürler İrmet Hospital teşekkürler Sn. İlke TOPDAĞI AYDIN

  Ayşe KUL

  9 aylık hamilelik sürecimde hiçbir desteğini esirgemeyen ulaşmak istediğimde her defasında ulaşılabilir olan başta İlke Hanım olmak üzere tüm asistanlarına çok teşekkür ediyorum ayrıca doğum anında tüm stresimi azaltan rahat bir doğum yapmama sebep olan tekrar en başta ilke hanım ve doğumhame ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Her zaman sakin kalmamı sağladığınız için iyi ki siz İlke Hanım

  Zeynep YİĞİT

  Merhabalar ben zeynep doktorum ilke hanıma çok teşekkür ederim ilk gebeliğimdi ve benim için çok zor bir süreçte doktorum her konuda yanımdaydı hiç bir zaman desteğini eksik etmedi çok muhteşem bir doktor çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim...

  Salise Şimşek

  Hamilelik süreci boyunca bana destegi ve ilgilenmesi için cok teşekkür ederim iyiki İlke hanım gibi doktorum var sonsuz teşekkür ederim.

  Kübra ÇELİK

  Hamileliğimin başından doğumumun sonuna kadar İlke hanıma ve asistanı Selin hanıma çok teşekkürlerimi sunarak çok memnun kaldığımı belirtmek isterim ki her şeyini çok ilgili ve samimi yapan ve ilgili herkese buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum…

  Halis ve Ebru BENLİ

  Basta Doktorumuz Op.Dr. İlke Topdağı Aydın hanım efendiye ve servis hemşirelerine, özellikle ayırt ederek teşekkür etmek istediğimiz Yudum ve Aýşenur hemşirelere şükranlarımızı sunuyoruz. Bizim icin kötü olan süreçte yardimlarini ve ilgi alakalarını hiç kesmedileri icin TEŞEKKÜR etmeyi bir borç biliyoruz. Mevlam onlara işlerinde kolaylıklar ıhsan eylesin İnşaALLAH. Hepinize minnettarız ??? saygılarımızla Halis ve Ebru Benli

  Neziye YILMAZ

  Doktorum ilke aydına çok teşekkür ederim. Gebeliğim boyunca hem yüz yüze hem telefondan eksikliğini hiç hissettirmedi. Doğumum gece yarısı olmasına rağmen gayet enerjik, mutlu ve pozitif bir şekilde geldi. Onun sakinliği ve kendine güveniyle her daim yanımdaydı herşey için teşekkür ederim.

  Derya EYÜPOĞLU

  Merhabalar; 05/06/2021 tarihinde hastanenizin doktorlarindan olan op.dr. ilke hanimda dogum yaptim.Hamileligim boyunca hastaneniz butun sorularima ihtiyaclarima doktorunuz ve hastane personeli olarak memnuniyetle karsilik verdi.Simdi bebegim 8 aylik oldu ve onun kontrolleri icin de irmeti tercih ettim. Hersey icin cok tesekkur ederim.

  Rabia APAYDIN

  Hastanenin genel ilgi ve alakasından çok memnum bütün çalışanlarıyla profesyonel bir kurum çalışanların birbiriyle iletişimi çok iyi Dr. ilke hanımın takipli hastasıyım kendisinin ilgi ve alakasının ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum

  İLKE T. AYDIN

  DR.İLKE HANIMIN TEDAVİ SÜRECİNDEN, KAT HEMŞİRELERİNİN TEDAVİ TAKİBİNDEN, İLGİLİ GÜLER YÜZLÜ YAKLAŞIMLARINDAN, GENEL TEMİZLİK VE YEMEK HİZMETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Esra İŞLEK

  Tedavi sürecimde Doktor İlke Hanım ve gerek randevu almamda gerekse muayene sırasında ilgili ve güler yüzlü asistanı Selin Hanıma çok teşekkür ederim ilgilerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.