fbpx

Op. Dr. İlke T. AYDIN

Katıldığı Kurs ve Programlar

1982 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2007 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2012 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sonrasında Mersin/Mut Devlet Hastanesi ve Tekirdağ/Malkara Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Jin.Op. Dr. İlke TOPDAĞI AYDIN, mesleki çalışmalarına halen Özel İrmet Hospital'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak devam etmektedir. Jin. Op. Dr. İlke TOPDAĞI AYDIN, mesleki hayatı boyunca Temel Obstetrik Ultrasonagrafi Kursu, Ultrasonagrafi Kursu, Fetal Ekokardiyografi Kursu, Neonatal Resüsitasyon Programı Uygulayıcı Kursu, Maternal Fetal Tıp Ve Perinatoloji Kongresi, Ulusal Perinatoloji Kongresi ve TJOD Kongreleri... gibi pek çok kurs, kongre ve seminere katılmış olup Türk Tabipler Bİrliği ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği üyesidir.

Mesleki İlgi Alanları • Yabancı Dil
 • İngilizce

  Doğum Tarihi

  Eğitimleri
 • İstanbul Tıp Fakültesi - Lisans (2001)
 • Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi - İhtisas (2006)

  İş Deneyimleri
 • Mersin/Mut Devlet Hastanesi (2013)
 • Tekirdağ/Malkara Devlet Hastanesi (2015)

  Üyelikleri

  Kurslar
 • Temel Obstetrik Ultrasonagrafi Kursu
 • Ultrasonagrafi Kursu
 • Fetal Ekokardiyografi Kursu

  Kongreler
 • Maternal Fetal Tıp Ve Perinatoloji Kongresi
 • Ulusal Perinatoloji Kongresi
 • TJOD Kongreleri  Sertifikalar
 • Neonatal Resüsitasyon Programı Uygulayıcı Sertifikası Mesleki Yayınlar:

 • Bu form üzerinden doktorumuza soru, teşekkür, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

   

  Hastalarımızdan gelen teşekkürler:

  Zeynep YİĞİT

  Merhabalar ben zeynep doktorum ilke hanıma çok teşekkür ederim ilk gebeliğimdi ve benim için çok zor bir süreçte doktorum her konuda yanımdaydı hiç bir zaman desteğini eksik etmedi çok muhteşem bir doktor çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim...

  Salise Şimşek

  Hamilelik süreci boyunca bana destegi ve ilgilenmesi için cok teşekkür ederim iyiki İlke hanım gibi doktorum var sonsuz teşekkür ederim.

  Kübra ÇELİK

  Hamileliğimin başından doğumumun sonuna kadar İlke hanıma ve asistanı Selin hanıma çok teşekkürlerimi sunarak çok memnun kaldığımı belirtmek isterim ki her şeyini çok ilgili ve samimi yapan ve ilgili herkese buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum…

  Halis ve Ebru BENLİ

  Basta Doktorumuz Op.Dr. İlke Topdağı Aydın hanım efendiye ve servis hemşirelerine, özellikle ayırt ederek teşekkür etmek istediğimiz Yudum ve Aýşenur hemşirelere şükranlarımızı sunuyoruz. Bizim icin kötü olan süreçte yardimlarini ve ilgi alakalarını hiç kesmedileri icin TEŞEKKÜR etmeyi bir borç biliyoruz. Mevlam onlara işlerinde kolaylıklar ıhsan eylesin İnşaALLAH. Hepinize minnettarız 💑🙏🙏 saygılarımızla Halis ve Ebru Benli

  Neziye YILMAZ

  Doktorum ilke aydına çok teşekkür ederim. Gebeliğim boyunca hem yüz yüze hem telefondan eksikliğini hiç hissettirmedi. Doğumum gece yarısı olmasına rağmen gayet enerjik, mutlu ve pozitif bir şekilde geldi. Onun sakinliği ve kendine güveniyle her daim yanımdaydı herşey için teşekkür ederim.

  Derya EYÜPOĞLU

  Merhabalar; 05/06/2021 tarihinde hastanenizin doktorlarindan olan op.dr. ilke hanimda dogum yaptim.Hamileligim boyunca hastaneniz butun sorularima ihtiyaclarima doktorunuz ve hastane personeli olarak memnuniyetle karsilik verdi.Simdi bebegim 8 aylik oldu ve onun kontrolleri icin de irmeti tercih ettim. Hersey icin cok tesekkur ederim.

  Rabia APAYDIN

  Hastanenin genel ilgi ve alakasından çok memnum bütün çalışanlarıyla profesyonel bir kurum çalışanların birbiriyle iletişimi çok iyi Dr. ilke hanımın takipli hastasıyım kendisinin ilgi ve alakasının ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum

  İLKE T. AYDIN

  DR.İLKE HANIMIN TEDAVİ SÜRECİNDEN, KAT HEMŞİRELERİNİN TEDAVİ TAKİBİNDEN, İLGİLİ GÜLER YÜZLÜ YAKLAŞIMLARINDAN, GENEL TEMİZLİK VE YEMEK HİZMETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Esra İŞLEK

  Tedavi sürecimde Doktor İlke Hanım ve gerek randevu almamda gerekse muayene sırasında ilgili ve güler yüzlü asistanı Selin Hanıma çok teşekkür ederim ilgilerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.