• 0282 725 44 44
 • E-Katalog
 • İnsan Kaynakları
 • Nöbetçi Eczaneler
 • International Patients

Op. Dr. Devrim EROĞLU

Mesleki İlgi Alanları:

 • Koroner Bypass
 • Kalp Kapağı (Aort, Mitral, Triküspit, Pulmoner) Tamir ve Değişim Ameliyatları
 • Aort Anevrizması (Genişlemesi), Aort Diseksiyonu (Yırtılması) Ameliyatları
 • Karotis (Şah Damarı) Operasyonları
 • Küçük Kesiler ile Bypass ve Kapak Ameliyatları (Minimal İnvaziv Kalp-Damar Cerrahisi)
 • Göğüs ve Karındaki Büyük Damar Genişlemesinin Ameliyatsız Tamiri (EVAR, TEVAR)
 • Bacak, Kol, Karın Bölgesindeki Damar Tıkanıklarını Balon ile Açılması (PTA)
 • Kapalı ve Açık (Lazer, Radyofrekans, Köpük ile) Varis Tedavisi

  Yabancı Dil:
 • İngilizce

  Doğum Tarihi
 • 01.01.1974

  Eğitimleri


 • İş Deneyimleri
 • Edirne Sultun 1'inci Murat Devlet Hastanesi (2016-2021)

  Üyelikleri

  Mesleki Yayınlar:

  Kurslar

 • Bu form üzerinden doktorumuza soru, teşekkür, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

   

  Hastalarımızdan gelen teşekkürler:

  SAADET AR….

  Kırklareli’den acil kalp krizi ile sevk edilen eşim Sinan ARIN’a Özel İrmet Hastahanesi kardiyoloji doktoru Doçent Dr Sait DEMİRKOL tarafından yapılan tetkikler ve anjiografi sonrası, acil açık kalp amelyatı By-pass operasyonunu başarı ile gerçekleştiren güler yüzlü sevgi dolu saygı değer Op.Dr.Devrim EROĞLU hocama ne kadar teşekkür etsem az gelir. Elinize emeğinize ilginize minnettarız. Allah sizden razı olsun. Cok ama cok teşekkür ederiz. Hastanede yattığım sürede her türlü tıbbi bilgi, ilgi ve sabırlarını esirgemeyen fedakarca çalışarak sağlığıma.kavuşmamda etkili olan; Doçent Dr Sait DEMİRKOL hocama, Op.Dr.Devrim EROGLU hocama, İrmet hospitalin 4. Kat KVC servis calisanlarina (Özge hemşire ve diğer hemşire hanımlara), Kvc yoğun bakim calışanlarına (Emre bey ve diğer sağlık çalışanlarına), Ameliyathane ekibine, Temizlik personellerine ve Doktorumuzun asıstanı Çisem hanıma canı gönülden teşekkür ederiz. Hepinizden Allah razı olsun.Başarılarınız daim olsun.

  Mecit Erd.. Paş…..

  04.06.2023 Tarihinde acil olarak hastanenize geldim, Anjio  işlemlerimi başarıyla gerçekleştiren Dr.Ömür Beye, Dr. Devrim Beye , Çisem hanıma , Ameliyathane ekibine , Özge hemşireye, Gamze hemşireye,Sebanur At.. , Merve Ak.., Sevim Ak.., Zeynel SA...,  Damla Dİ...,Emre Us.. Hakan BA..., Ufuk  Beye Tüm hemşirelere, Yoğun bakım hemşirelerine. Yemekhane çalışanlarına , Temizlik personellerine ve Tüm İrmet hastanesi çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

  E… B…

  Babamın iyileşmesine katkı sağladığınız, emekleriniz,ilginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz İrmet Hospital..

  Ba*** Ba***

  Geçen hafta kalp krizi geçiren babama anjiyo yapan Sait Bey'e...Ardından açık kalp ameliyatını yapan by pass doktoru Devrim Eroğlu hocamıza ilgi ve alakalarından dolayı minnettarız...

  Se…. Tö….

  Babam Orhan SÜZGEN in By-pass ameliyatini gerceklestiren Op.Dr.Devrim EROGLU hocama ne kadar teşekkür etsem az gelir. Elinize emeginize ilginize minnettarız.Allah sizden razi olsun. Cok ama cok teşekkür ederiz. Ayrica İrmet hospitalin KVC servis calisanlarina, Kvc yogun bakim calisanlarina,ameliyathane ve perfuzyonistine,doktorumuzun asistani Cisem hanimada teşekkürü borc biliriz hepinizden Allah razi olsun.

  Adem KAYA

  Selamlar. Başarılı bir ameliyat geçirmemi sağlayan güler yüzlü çok değerli Devrim hocam a cani gönülden teşekkür ederim. Ayrıca KVC yoğun bakım çalışanları ve 4. kat KVC servis bölüm çalışanları iyi ki varsınız rabbim ayağınıza taş değdirmesin . Hastanemize sonsuz başarılar dilerim.

  Hafize KOMBAL

  Başta sevgili doktorumuz Devrim Eroğlu'na sonsuz saygı sevgilerimizi iletiyoruz onun güler yüzü üstün başarısı tüm hastalarına yetecek kadar sevgi dolu kocaman bir yüreği var eşime baypas ameliyatı yaptı çok başarılı ve değeli bir hoca eğer ki bizim gibi rahatsızlığı olan arkadaşlarım hiç düşünmeden Devrim Eroğlu hocam derim sağlıcakla kal hocam.

  Ufuk YAVAŞ

  Başarılı bir ameliyat sonucu annemiz Necla Yavaş'ın iyileşmesine vesile olan alanında tecrübe ve bilgi sahibi doktorumuz Sayın Devrim bey başta olmak üzere tüm 4. Kat çalışanları ve hemşireleri Özge Balıkçıoğlu, Sebanur Akman, Gamze Ertaş, Elif Öğütlü, Damla Dinçer, Merve Akalın, Zeynep Salcıoğlu, Merve Kahriman, Selin Akar, Berke Yılnur'a ayrıca doktorumuzun asistanı Çisem Cengiz hanıma tüm yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Hastanemizin hizmetinden çok memnun kaldık. Herkes çok ilgiliydi. Ameliyat sürecimizin başından sonuna dek yaptığınız tüm hizmetleriniz için çok teşekkürler. ?

  Adnan şeker

  Merhabalar ; İrmet hospitalda olduğum 2 ameliyatımdada başta doktorum devrim bey ve asistanı çisem hanıma sonrasında 4.kat kvc ekibinden özge hemşireye ve diğer hemşirelere ilgi alaka ve güleryüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim ?

  Mutlu ÖZDEMİR

  Dr. Devrim beye Annemiz Nazire ÖZDEMİR'in Ameliyatı ve tümher şey için teşekürler siz ve ekibiniz mükemmelsiniz çok teşekürler herşey için.

  Adil OVA

  Başta ameliyatı yapan Devrim hocamız olmak üzere, ameliyat sonrası süreçte desteklerini hiç esirgemeyen,sıkılmadan her sorunumuz da fazlasıyla ilgilenen Kvc hemşireleri;
  Özge Balıkçıoğlu, Gamze Ertaş, Sebanur Akman, Elif Öğütlü, Merve Akalın, Selin Akar, Zeynep Salcıoğlu, Damla Dinçer, Merve Kahriman'a çok çok teşekkür ederiz. Devrim bey hem hekimliği hem kişiliği itibariyle bu bölge için büyük bir şans, iyi ki varsınız herşey için teşekkürler.

  Cevdet AYVAZ

  Başta sayın doktorumuz Devrim Eroğlu ve 4.kat KVC servisindeki hemşireler Özgen Balıkçıoğlu, Gamze Ertaş, Sebanur Akman, Elif Öğütlü, Merve Akalın ,Zeynep Salcıoğlu, Damla Dinçer, Merve Kahriman,Selin Akar.. Hepsine çok teşekkür ederiz. Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Çok memnun kaldık Devrim beyden iyiki varsınız..

  Umut Toprak AKGÜN

  Söze nerden başlasam bilmiyorum eşimi önce Allah sonra sizler evlatlarıma bağışladınız eşimin kalp krizi sonrası Baypas oldu o kadar çok memnun kaldık Kalp Damar doktorumuz Devrim Eroğlu çok mükemmel bir doktorsunuz siz bizim en büyük şansımızsınız Çisem Cengiz Tuğçe sakın çok teşekkürler Hemşirelerimiz Özgen Balıkçıoğlu Gamze Ertaş Elif Öğütlü Zeynep Salcıoğlu Sebanur Akman Merve Akalın Selin Akar Damla Dinçer Merve Kahriman Derya Övecik siz nasıl güzel insanlarsınız çok teşekkür ederiz İrmet hastanesi..

  Sati DAL

  Doktorumuz Devrim Bey, Kardiyoloji Sayit Bey 4. Kat KVC Hemşireleri, Temizlik Personelleri Katlardaki o çay kahve ikram servisi her şey çok mükkemmel düşünülmüş elinize emeğinize sağlık harikasınız..

  İbrahim SERİN

  Dr. Devrim Taşkıran ve kardiyoloji katı hemşireleri Özgen Balıkçıoğlu,Gamze Ertaç,Merve Akalın,Sabanur Akman,Zeynep Salcıoğlu,Selin Akar,Damla Dinçer,Merve Kahriman,Elif Öğütlü hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Hasteneniz böyle güzel insanlara sahip olduğu için çok sanslı.Memnuniyetimizi bildirirseniz çok seviniriz...

  Nihat DEMİREL

  Sizi taktir ediyorum hayatında başarılar diliyorum Tokat Artova deli Nihat iyiki varsınız.

  Evren Özmen Uludağ

  Babam Ersin Özmen hastanenizde açık kalp ameliyatı oldu ... Başta doktorumuz Devrim Eroğlu'nun o muhteşem samimi sıcak tavrı marifetli ellerinin babamı kurtarması mucizesi olmak üzere ve bizlerle her konuda görevleri dışında da sıcak sempatik samimi bir şekilde ilgilenen Özge Balıkçıoğlu, Gamze Ertaş, Elif Öğütçü, Merve Akalın, Sebanur Akman, İbrahim Yıldırım, Damla Dinçer, Nilay Çam, Muhammet Çavaş, Esra Köşe ve Hasta Haklarından Selin hanıma sonsuz teşekkürler... Her biri bu süreci atlatmamızda bizlere çok çok yardımcı oldular. İyiki varsınız iyiki varlar ?

  Çiğdem AÇIK

  Yıllardır varis tedavisi için gitmediğim yer kalmadı ağrılar beni yaşam kalitemi sıfıra indirdi. İrmet Hospital Kalp Damar cerrahisi uzmanı Devrim EROĞLUNU buldum Allah ondan razı olsun şimdi çok iyiyim personel çalışanları güler yüzlü hizmet anlayışıyla mükemmel bir ameliyattan geçtim çok sağ olun.

  Ercüment DÖNMEZ

  İyi günler.29 Eylül de kalp şikayeti ile hastanenize müracaat ettim.Yapılan tetkikler neticesinde damarlarımda tıkanma oldugu tespit edildi ve Bypass operasyonu yapılmasına karar verildi.04Ekim 2022 günü operatör dr.Devrim.EROGLU ve ekibi tarafından başarılı bir bypass ameliyatı yapıldı.Bu başarılı operasyon sonucu beni tekrar sağlığıma kavuşturan op.dr.sayın DEVRİM.EROGLU ve ekibine,hastanede yattığım sürede fedakarca çalışarak sağlığıma.kavuşmamda etkili olan yoğun bakım ve servis ekibine ,böyle değerli sağlık personelini bünyesinde barındıran hastane yönetimine teşekkürü bir borç bilirim.

  Lale GÜLER

  35 yıllık hayatımda Çoook doktor gördüm ama Devrim bey gibi bir doktor daha görmedim, o kadar insancıl ,öylesine ilgili, çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum çokkk ,iyiki İrmet Hastanesi'nde kendisi. TEŞEKKÜRLER.

  Sedef TANRIKULU

  Annemiz Gülten İzci 'nin hastalığında başarılı bir operasyona imza atarak sağlığına kavuşmasını sağlayan ve tüm hastalarıyla olduğu gibi bizimle de yakinen ilgilenen doktorumuz Dr. Devrim Eroğlu ve ekibine, KVC servisinde yatışı sırasında her türlü tıbbi bilgi, ilgi ve sabırlarını esirgemeyen tüm sağlık personellerine ve özenli çalışmalarından dolayı yardımcı personellerle teşekkürü borç bilirim. Tüm İrmet ailesinin eline emeğine sağlık.

  Musa akbulut

  Öncelikle varis ameliyatımızı yapan İrmet Hospital Kalp Damar Cerrahı Dr. Devrim beye ve  asistanı Çisem hanıma, Ayrıca kalp damar bölümü ekibine sonsuz teşekkürler her konuda güler yüzleri destekleri ve yardımlarını esirgemeyen İrmet ailesine saygılarımı sunarım iyi ki varsınız ?

  Gülender YILDIRIM

  Elâzığ'da Fethi Sekin hastanesinde annem göğüs bölümünde yattı ciğeri su toplandığı için doktor Yasemin hanım kalpten şüphelendi üç tane ayrı ayrı doktora yolladı Kardiyoloji  Dr. Fethi Sekin 18 nisan, Mücahit Yılmaz 17 nisan, Çetin Mirzaoğlu. 16 nisan, Düzgün Karaş ve bu doktorlar annemin kalbinde sorun olmadığını söylediler hepsini sağlık bakanlığına şikayet ettim mahkemeye vereceğim onları çünkü annemin uzun zamandır aort kalp kapağı çürümüştü ve
  bunu bilmemeleri imkansızdı nasıl doktor olmuşlar şaşarım Elâzığ'daki doktorlara güvenmedik annemi ameliyat olması için Çorlu Devlet Hastanesine yatırdık annemde bel fıtığı olduğu için sedyeye yürümeye zorlandı ve doktor Ferhat bey annemin yüzüne karşı ukala bir şekilde oooo teyzem sen sedyeye kadar yürüyemiyorsun kesin sen masadan kalkmazsın dedi onu uyardığım halde acımadan söyledi annem çok üzüldü öleceğini sandı biz zaten mahvolduk nasıl bir doktor hastasının yüzüne bunu söyleyebilir ben o doktoru Allaha havale ettim bir gün sonra koridorda o doktoru gördüm neden annemin yüzüne öyle dediniz annem zaten korkuyordu zorla moral veriyorduk ona şimdi odada dedi doktor ölür dedi ben kurtulmam diyor gelin tekrar konuşun iyi olacağını söyleyin ne olur korkmasın dedim yine tekrarladı masadan kalkmaz zaten doğru söyledim dedi türkü söyleye söyleye gitti bir insan nasıl böyle vicdansız olabilir ve onu sağlık bakanlığına şikayet ettim ve o hastaneye ve doktorlara güvenemedik annemin böbrekleri bile diyalize bağlı kalabilirdi çünkü hep antibiyotik tedavisi gördü sürekli nefesi kesildiği için solunum cihazı verdiler ve annem 4 aydır uyku uyuyamıyordu sürekli nefesi kesiliyordu, biz bir tanıdık vasıtasıyla İrmet Hastanesine geldik burada Kalp Damar Cerrahı Dr. Devrim Eroğlu ameliyatını yaptı, Annemin vücudunda 10 kiloya yakın ödem atıldı böbrekleri iyi oldu önce tedavi edip ameliyata hazırladı ardından 5 temmuzda annem ameliyata alındı yoğun bakımda kanaması olmuş kalbi durmuş annemin kasığından baloncuk girilmiş sabaha kadar müdahale etmiş annem ölmüş geri gelmiş resmen, Devrim beyden Allah bin kere razı olsun içinin güzelliği yüzüne vurmuş annemin hayatını ona borçluyuz internetten baktım yılın cerrahı seçilmiş gerçekten hak etmiş bunu tanıdık herkese tavsiye edeceğim bugün taburcu olduk, İrmet Hastanesi değerli hemşireleri Özgen Balıkçıoğlu
  Gamze Ertaş, İbrahim Yıldırım, Merve Akalın , Seba Nur Akman , Selin Akar , Simge Özkaya , Can Acar , Damla Dinçer , Esra Köse ve
  Merve Kehriman dan Allah razı olsun çok iyi hemşireler, hepsi ailesi gibi davrandılar bize çok iyi ve güler yüzlü insanlar evimiz gibi rahat hissettik kendimizi inşallah Allah'ın izniyle annem iyi olacak hastane çalışanlarının hepsinden Allah razı olsun doktorunuzun güzel asistanı Çisem hanımdan Allah razı olsun çok ilgilendi bizimle eminim Annem Devlet Hastanesine ameliyat olsaydı kurtulmazdı bizi bu hastaneyi tavsiye eden Talat abi ve Sevgi ablamdan Allah razı olsun yıllar önce Sevgi ablam beyin kanaması geçirmiş Çorlu Devlet hastanesinde yaşamaz ölür demişler, yüzde bir ihtimal vermişler Sevgi ablama 5 yıl önce ameliyat olmuş İrmet hastanesinde şimdi çok iyi şükür onunda hayatı kurtulmuş İrmet Hastanesinde hepimiz minnettarız İrmet hastanesine ve çalışanlarına benden beş değil on yıldız ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

  Lale AKYÜZ

  Aklımdaki bütün soruları içtenlikle ve büyük bir sabırla cevaplayan, 5,5, saatlik Bypass ameliyatı sonrası eşimi tekrar hayata bağlayan başta Kalp ve Damar Cerrahisi Dr. Devrim Eroğlu'na, Kvc Ekibine ve İrmet Hospital' a sonsuz teşekkürler.

  Esat Deniz

  Devrim Hocama ve yoğun bakım ekibine KVC servisindeki tüm hemşirelere hasta hakları Selin Hanıma ilgi alakalarından dolayı tüm hastane ekibine çok teşekkür ederim

  Nazik KYAMİL

  25 .06.2022 Bulgaristan - Provadiya kasabasından İrmet Hastanesinde Beyin Nuh damar tıkanıklığı anjiyo olduk. Sonsuz teşekkürler Dr. Sezgin hocamıza, sayın Dr. , Devrim Eroğlu hocamıza yaptığı ameliyata ve çok nazikçe ve profesyonel ilgisine hayran kaldık , Asistanı Elif hanım ve hemşirelere Simge ,Damla ,Hakan ,Muzaffer, Yiğit tüm hastane çalışma arkadaşlara ayrı ,ayrı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz .Saygılarımızı ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

  Muhittin KÖKDAĞ

  İki ay önce kalp ameliyatı oldum 3 damarım değişti şükürler olsun Devrim Eroğlu hocam çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi şimdi çok çok iyiyim İrmet hastanesine tüm çalışanlarına teşekkür ederim teşekkürler Devrim hoca ve ekibi teşekkürler İrmet hastanesi iyiki varsınız.

  Ömer ŞAHİN

  Sevgili İRMET HOSPİTAL ailesi. Geçirdiği kalp krizi sonrası acil olarak hastanenize gelen babam Cavit Şahin'in hastaneye adımını attığı andan itibaren ilk müdahaleyi yapan acil personelinize öncelikle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha sonraki süreçte tedavisini ve ameliyatını yapan başta doktorumuz Devrim EROĞLU asistanı Elif hanım, KVC servisi hemşirelerimiz Özge Balıkçıoğlu, İbrahim Yıldırım, Simge Özkaya, Damla Dinçer, Gamze Ertaş, Selin Akar, Seba nur Akman, Merve Akalın, Hakan Bayar, Esra Köse ve Yoğun bakım hemşirelerimiz Nilay Çam, Emre Uslu, Seda nur Arala, Serpil Tuncel, Muzaffer Can, Yiğit Yenmeze sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Hastane olarak böyle çalışma arkadaşlarına sahip olduğunuz için sizler ve bizimle ilgilendikleri bizler çok şanslıyız. saygılarımla.

  Fatih KALUOĞLU

  Merhabalar, geçen hafta hastanenizde bypass ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrasında başta kalp ve damar cerrahı Dr. Devrim Bey ve asistanı Elif hanıma bölüm hemşiresi, Özge Hanıma, yoğun bakım hemşiresi Nilay hemşireye ve yine Emre Bey'e, yoğun bakım hizmetli personeli Elif hanıma, kalp ve damar servisi hemşiresi İbrahim Bey'e ve servisteki diğer tecrübeli hemşire ve tecrübesiz yeni hemşirelere vermiş oldukları destek ve güler yüz için ve hastane yönetiminin bu güzide personeli bir araya getirmesi sebebiyle kendilerine de sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Hastane yönetimine rica; yukarıda ismi geçen ve geçmeyen servis ve yoğun bakım personelinin moral ve motivasyonu için kendilerine tarafımız adına teşekkür edilmesini rica ederim.

  Celalettin NİŞANCI

  Geçen cumartesi Annemi Kalp damar cerrahi Devrim Beye Getirdim. Tedavisi ve pansuman için gayet samimi ve içten halk üslubuyla Akıcı bir şekilde bize olması gerektiğini anlattı Kendilerine ve Ekibi Merve Hanıma 'da Çok Teşekkür Ederim.