fbpx

Op. Dr. Devrim EROĞLU

Hakkımda

Op. Dr. Devrim EROĞLU 2017-2021 yılları arasında Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde yaklaşık 1000 başarılı açık kalp ameliyatı gerçekleştiren ve 2019 yılında düzenlenen törende yılın hekimi seçilmiştir.

Mesleki İlgi Alanları:

 • Koroner Bypass
 • Kalp Kapağı (Aort, Mitral, Triküspit, Pulmoner) Tamir ve Değişim Ameliyatları
 • Aort Anevrizması (Genişlemesi), Aort Diseksiyonu (Yırtılması) Ameliyatları
 • Karotis (Şah Damarı) Operasyonları
 • Küçük Kesiler ile Bypass ve Kapak Ameliyatları (Minimal İnvaziv Kalp-Damar Cerrahisi)
 • Göğüs ve Karındaki Büyük Damar Genişlemesinin Ameliyatsız Tamiri (EVAR, TEVAR)
 • Bacak, Kol, Karın Bölgesindeki Damar Tıkanıklarını Balon ile Açılması (PTA)
 • Kapalı ve Açık (Lazer, Radyofrekans, Köpük ile) Varis Tedavisi

  Yabancı Dil:
 • İngilizce

  Doğum Tarihi

  Eğitimleri


 • İş Deneyimleri
 • Edirne Sultun 1'inci Murat Devlet Hastanesi (2016-2021)

  Üyelikleri

  Mesleki Yayınlar:

  Kurslar

 • Bu form üzerinden doktorumuza soru, teşekkür, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

   

  Hastalarımızdan gelen teşekkürler:

  Esat Deniz

  Devrim Hocama ve yoğun bakım ekibine KVC servisindeki tüm hemşirelere hasta hakları Selin Hanıma ilgi alakalarından dolayı tüm hastane ekibine çok teşekkür ederim

  Nazik KYAMİL

  25 .06.2022 Bulgaristan - Provadiya kasabasından İrmet Hastanesinde Beyin Nuh damar tıkanıklığı anjiyo olduk. Sonsuz teşekkürler Dr. Sezgin hocamıza, sayın Dr. , Devrim Eroğlu hocamıza yaptığı ameliyata ve çok nazikçe ve profesyonel ilgisine hayran kaldık , Asistanı Elif hanım ve hemşirelere Simge ,Damla ,Hakan ,Muzaffer, Yiğit tüm hastane çalışma arkadaşlara ayrı ,ayrı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz .Saygılarımızı ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

  Muhittin KÖKDAĞ

  İki ay önce kalp ameliyatı oldum 3 damarım değişti şükürler olsun Devrim Eroğlu hocam çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi şimdi çok çok iyiyim İrmet hastanesine tüm çalışanlarına teşekkür ederim teşekkürler Devrim hoca ve ekibi teşekkürler İrmet hastanesi iyiki varsınız.

  Ömer ŞAHİN

  Sevgili İRMET HOSPİTAL ailesi. Geçirdiği kalp krizi sonrası acil olarak hastanenize gelen babam Cavit Şahin'in hastaneye adımını attığı andan itibaren ilk müdahaleyi yapan acil personelinize öncelikle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha sonraki süreçte tedavisini ve ameliyatını yapan başta doktorumuz Devrim EROĞLU asistanı Elif hanım, KVC servisi hemşirelerimiz Özge Balıkçıoğlu, İbrahim Yıldırım, Simge Özkaya, Damla Dinçer, Gamze Ertaş, Selin Akar, Seba nur Akman, Merve Akalın, Hakan Bayar, Esra Köse ve Yoğun bakım hemşirelerimiz Nilay Çam, Emre Uslu, Seda nur Arala, Serpil Tuncel, Muzaffer Can, Yiğit Yenmeze sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Hastane olarak böyle çalışma arkadaşlarına sahip olduğunuz için sizler ve bizimle ilgilendikleri bizler çok şanslıyız. saygılarımla.

  Fatih KALUOĞLU

  Merhabalar, geçen hafta hastanenizde bypass ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrasında başta kalp ve damar cerrahı Dr. Devrim Bey ve asistanı Elif hanıma bölüm hemşiresi, Özge Hanıma, yoğun bakım hemşiresi Nilay hemşireye ve yine Emre Bey'e, yoğun bakım hizmetli personeli Elif hanıma, kalp ve damar servisi hemşiresi İbrahim Bey'e ve servisteki diğer tecrübeli hemşire ve tecrübesiz yeni hemşirelere vermiş oldukları destek ve güler yüz için ve hastane yönetiminin bu güzide personeli bir araya getirmesi sebebiyle kendilerine de sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Hastane yönetimine rica; yukarıda ismi geçen ve geçmeyen servis ve yoğun bakım personelinin moral ve motivasyonu için kendilerine tarafımız adına teşekkür edilmesini rica ederim.

  Celalettin NİŞANCI

  Geçen cumartesi Annemi Kalp damar cerrahi Devrim Beye Getirdim. Tedavisi ve pansuman için gayet samimi ve içten halk üslubuyla Akıcı bir şekilde bize olması gerektiğini anlattı Kendilerine ve Ekibi Merve Hanıma 'da Çok Teşekkür Ederim.