• 0282 725 44 44
 • E-Katalog
 • İnsan Kaynakları
 • Nöbetçi Eczaneler
 • International Patients

Doç. Dr. Sait DEMİRKOL

Mesleki İlgi Alanları

 • İskemik Kalp Hastalıkları
 • Kalp Yetmezliği
 • Ritm İletim Bozuklukları
 • Hipertansiyon
 • Periferik Arter Hastalıkları

  Yabancı Dil
 • İngilizce

  Doğum Tarihi
 • 24.02.1975

  Eğitimleri
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Tıp Fakültesi (1992-1998)
 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD, Uzmanlık Eğitimi (2001-2005)
 • Clevaland Clinic, Advanced Cardiac Imaging, Research Fellow,USA (2009-2010)
 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD, Yardımcı Doçentlik (2010-2013)
 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD, Doçentlik (2013-2016)

  İş Deneyimleri
 • Siirt, 3. Komando Tugayı, 1. Komando Taburu, Karargah Tabibi (1999-2001)
 • Malatya Asker Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı (2005-2009)

 • Bu form üzerinden doktorumuza soru, teşekkür, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

   

  Hastalarımızdan gelen teşekkürler:

  Şaban GÖ…..

  22.07.2023 tarihinde Kardiyoloji Doktoru Sayın Sait Beye gösterdiği ilgi verdiği bilgi ve başarılı tedavi süreci için memnuniyetimi bildirir teşekkürlerimi iletirim. Aynı zamanda  hastanenizde ileri teknoloji makinaların kullanılması tedavilerimizin daha kaliteli olmasını sağlıyor. Teşekkürler İrmet Hastanesi.

  SAADET AR…

  Kırklareli’den acil kalp krizi ile sevk edilen eşim Sinan ARIN’a Özel İrmet Hastahanesi kardiyoloji doktoru Doçent Dr Sait DEMİRKOL tarafından yapılan tetkikler ve anjiografi sonrası, acil açık kalp ameliyatı By-pass operasyonunu başarı ile gerçekleştiren güler yüzlü sevgi dolu saygı değer Op.Dr.Devrim EROĞLU hocama ne kadar teşekkür etsem az gelir. Elinize emeğinize ilginize minnettarız. Allah sizden razı olsun. Çok ama cok teşekkür ederiz. Hastanede yattığım sürede her türlü tıbbi bilgi, ilgi ve sabırlarını esirgemeyen fedakarca çalışarak sağlığıma.kavuşmamda etkili olan; Doçent Dr Sait DEMİRKOL hocama, Op.Dr.Devrim EROGLU hocama, İrmet hospitalin 4. Kat KVC servis calisanlarina (Özge hemşire ve diğer hemşire hanımlara), Kvc yogun bakim calisanlarina (Emre bey ve diğer sağlık çalışanlarına), ameliyathane ekibine, temizlik personellerine ve doktorumuzun asistanı Çisem hanıma canı gönülden teşekkür ederiz. Hepinizden Allah razı olsun.Başarılarınız daim olsun.

  Neşe Kal…..

  Doç. Dr. Sait Demirkol' a geçirdiğim kalp krizi sonrasında müdahale edip anjiyo işlemlerinde göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok çok teşekkür ederim. Sonrasında yoğun bakım personeli Şahin, İrem, Fatih, Ufuk, Kadriye, Muzaffer ve diğerlerine ilgilerinden çok teşekkür ederim.

  Halil ÖN….

  Ben Muşlu Halil benimle aşırı ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum hemşireleriniz İrem Kadriye Mehmet Şahin isimlerini daha bilmediğim çoğu personellere çok teşekkür ediyorum iyi günler.

  Dö*** Gü***

  Check-up biriminden sevgili Ebru Hanıma ilgi ve alakasından, Doktor İlke Hanıma, Dr.Sayit Beye ve Dr.Erdal Beye ilgili muayenelerinden ve tedavilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sizin gibi sağlık çalışanları ve İrmet iyi ki var..

  Be… Gö…

  Eşim Necdet Göç ani kalp krizi ile sayin Dr.Sait Demirkol Beyin hastası oldu. Kendisine ve hastane personeline ilgilenen hemşirelere sağlık çalışanlarına çok çok teşekkürler.

  Ba*** Ba***

  Geçen hafta kalp krizi geçiren babama anjiyo yapan Sait Bey'e...Ardından açık kalp ameliyatını yapan by pass doktoru Devrim Eroğlu hocamıza ilgi ve alakalarından dolayı minnettarız...

  Se… Tö…

  Babam Orhan SÜZGEN in koroner yogun bakim sureci ve anjio uygulamasinda emegi gecen Sayın Sait Demirkol hocama cok tesekkur ediyorum. Ilgi alakasi emegi guler yüzlülüğü hic eksilmeyen doktorumuz iyi ki varsiniz. Ayrica İrmet hospitalin koroner yogun bakim çalışanlarina ve tüm ilgilenen yakinlik gosteren çalışanlarına teşekkürü borc biliriz iyi ki varsiniz.

  Fatma övecek

  Kardiyoloji doktorumuz Sayit beye ilgisi için teşekkür ederiz.

  Sercan GÜLER

  Pazar gecesi rahatsızlandık ve hemen anjiyo yapıldı 2 stent takıldı. Haftasonu ve mesai saati disinda olmasına ragmen doktor Sait hocam başından beri yanımızdaydı Allah razı olsun. Basta Sait hocam, Aybüke hemşire ve yardımcılarına kısacası İrmet ailesine ilgi, alaka ve özene çok çok tesekkur ederiz.

  Yunus TUFAN

  Gece yarısı kalp krizi geçirdiğimde acil olarak İstanbul'dan Çerkezköy İrmet Hastanesine Tavsiye üzerine Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Sait DEMİRKOL e geldim. Sağ olsun kendileri gece yarısı olmasına rağmen ve o gün nöbetçi olmamasına rağmen hastaneye gelip benimle ilgilendi. Çok şükür anjiyo sonucu eski halime döndüm. Kendilerinden, Hastaneden ve güler yüzlü fedakar, ilgili hastane ekibinden çok memnun kaldım. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

  Hayrullah ÖDEN

  TÜM PERSONELLERDEN İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER. GÖZ DOKTORU AYHAN SANDAL - KULAK BURUN BOĞAZ DOKTORU BEYHAN FAHRİ BEKİR BEY - KARDİYOLOJİ DOKTORU SAİT DEMİRKOL VE TÜM ÇALIŞANLARA  ÇOK TEŞEKKÜRLER ...  VİLDAN  VE HAYRULLAH ÖZEN.

  Serdar ÇAKIR

  İrmet Hastanesi çalışanlarının ilgi ve alakalarından çok teşekkür ederim. Sayın Hocam Sayit Beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Hastalarına çok güzel muayene ediyor, elinden geleni yapıyor. Kendi şahsi telefon numarasını verip, hasta ile bağlantı kuruyor. Böyle bir hocanın ne kadar değerli olduğunu ilgi ve alakasından belli ediyor. Allah razı olsun Sayit Hocadan, böylesine bir doktorun burada hizmet vermesinden dolayı İrmet Hastanesine yetkililerine çok çok teşekkür ederim.

  Sati DAL

  Doktorumuz Devrim Bey, Kardiyoloji Sayit Bey 4. Kat KVC Hemşireleri, Temizlik Personelleri Katlardaki o çay kahve ikram servisi her şey çok mükkemmel düşünülmüş elinize emeğinize sağlık harikasınız..

  Esra DUYUM

  Büyüğümüz Hanife Çetin ile Özel İrmet Hastanesi'nde çok özenle ilgileniyorlar; Hasta yatış birimi Ülgen Hanım, Burcu Hanım, Sinem Hanım ve Kardiyoloji Uzmanı Sait Bey'e ne kadar teşekkür etsek az. Biz hasta yakınları olarak çok yardımcı oldular, işini severek yapan doktorlara denk geldiğimiz için çok şanslıyız. Tekrardan her şey için teşekkür ederiz.

  Sevinç DUYUM
  Merhaba ,İrmet Hastanesi bizim bir ailemiz gibi oldu. Kayınvalidemin hastalıkları ile mücadelemizde bizim her zaman yanımızda oldular. Çok zor süreçten geçmemize rağmen yine de hiç bir konuda desteklerini üzerimizden eksik etmediler. Öncelikle almış olduğunuz mükemmeliyet belgeniz değerli yöneticilerin dışında değerli doktorumuz kardiyoloji uzmanı sayın Sait bey ,dahiliye uzmanımız Enis bey, Çocuk doktorumuz Özge hanım ve en değerli departmanımız hasta yatış çıkış birimi çalışanları sayın Ülgen hanım, Sinem hanım ve Burcu hanıma hem bize bir aile bireyleri gibi davrandıkları için kendilerine çok teşekkür ederiz. Bizlere vermiş olduğunuz emekleriniz içinde ayrı ayrı hepinize çok teşekkür ederiz. iyi ki varsınız.❤️?
  Bahar URGANCI

  Eşimin kalp ritim bozukluğu rahatsızlığında 3 yılı aşkın zamandır sık sık başvurduğumuz acil servis çalışanlarına canla başla müdahaleleri için minnettarız. Sait Demirkol ve Ömür Aydın hocalarımıza, koroner yoğun bakım çalışanlarına ve hasta yatış birimindeki Ülgen Baş Duran hanıma güler yüzleri ve iş ahlaklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi varsın İrmet Hospital ?

  Nevin İşbilen

  Eşimin kalp krizi geçirmesi ile acile geldik. Yapılan ilk müdahalesinden taburculuğuna kadar olan süreçte Acil servis ve koroner yoğun bakım hemşireleri, doktorumuz sayit bey ve acil servis hekimi yousef beye teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık.

  Elif Gonce

  Sait bey gibi ilgili bir doktor görmedim kalp yetmezliği olan annemi devlet hastanesine başvurduğumuz halde yatış yapmayıp eve yolladığı hastayı Sayit Beyi alıp yoğun bakıma sokarak tedavi etmesi takdir edilesi bir olay. Hey zeki insan doktor olabilir ama Sayit Bey gibi hastaya ilgili, vicdanlı doktorlar olamıyor maalesef. Kendisine İlgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum .

  Feride GÖÇMEN

  1 Nisan2022 tarihinde kardiyoloji Dr. Sayın Sait Demirkol sayesinde servise yatırılan annem 3 gün sonunda taburcu oldu. Ender rastladığımız doktorumuza annem adına teşekkür ediyorum. İlgisi ve tedavisi sayesinde annem şuanda daha iyi. Kendisini tanımaktan dolayı memnuniyetinizi belirmek için ne yapsak azdır. TEŞEKKÜRLER

  SELAHATTİN GÜR

  DEĞERLİ SAİT HOCAMA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. GERÇEKTEN İLGİ VE ALAKALARI SÜPER HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Neşe BAŞER

  Babam Kadir Vardar 'ın geçirdiği rahatsızlık üzere uzun bir tedavi süreci geçirdik. Sağlığımıza kavuşarak taburcu olduk. Hastanede yattığımız süreçte babamın sağlığına kavuşması için canla basla çalışan Anestezi uzmanı Dr. İhsan HÜLAGÜ Anestezi uzmanı Dr. Dilek KÖSE Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sait DEMİRKOL Kardiyoloji uzmanı Dr. Ömür AYDIN Nöroloji uzmanı Dr. Burcu ÖZDEMİRLİ Doktorlarımıza Yoğun bakım koordinatörü Ogün Topçu'ya ve 4 kat Hemşireleri 'ne çok teşekkürler ederiz. İyi ki varsınız..

  Halit MALKOÇ

  İrmet hastanesin 'de kardiyoloji bölümünde takip ediliyorum. Doktorum Sait bey ve çok memnunum. Ayrıca 16.02.2022 tarihin 'de doktorum benden sintigrafi tahlil istedi alt katta nükleer tıp merkezlerinde bizimle ilgilenen arkadaşlar öyle güzel işini yapıyor ki inanın çok ama çok memnun kaldık. İrmet Hastanesine Böyle güzel çalışmaları için çok teşekkür ederiz.