fbpx
 • 0282 725 44 44
 • E-Katalog
 • İnsan Kaynakları
 • Nöbetçi Eczaneler
 • International Patients

Doç. Dr. Sait DEMİRKOL

Hakkında

Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını da Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD, yapmış ve 2005 yılında Kardiyoloji Uzmanı oldu. Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD 2013 yılında ise Doçent olmuştur. 2018 yılından itibaren İrmet Hospital'da görev yapmaya başlamıştır.

Mesleki İlgi Alanları

 • İskemik Kalp Hastalıkları
 • Kalp Yetmezliği
 • Ritm İletim Bozuklukları
 • Hipertansiyon
 • Periferik Arter Hastalıkları

  Yabancı Dil
 • İngilizce

  Doğum Tarihi
 • 24.02.1975

  Eğitimleri
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Tıp Fakültesi (1992-1998)
 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD, Uzmanlık Eğitimi (2001-2005)
 • Clevaland Clinic, Advanced Cardiac Imaging, Research Fellow,USA (2009-2010)
 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD, Yardımcı Doçentlik (2010-2013)
 • Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD, Doçentlik (2013-2016)

  İş Deneyimleri
 • Siirt, 3. Komando Tugayı, 1. Komando Taburu, Karargah Tabibi (1999-2001)
 • Malatya Asker Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı (2005-2009)

 • Bu form üzerinden doktorumuza soru, teşekkür, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

   

  Hastalarımızdan gelen teşekkürler:

  Yunus TUFAN

  Gece yarısı kalp krizi geçirdiğimde acil olarak İstanbul'dan Çerkezköy İrmet Hastanesine Tavsiye üzerine Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Sait DEMİRKOL e geldim. Sağ olsun kendileri gece yarısı olmasına rağmen ve o gün nöbetçi olmamasına rağmen hastaneye gelip benimle ilgilendi. Çok şükür anjiyo sonucu eski halime döndüm. Kendilerinden, Hastaneden ve güler yüzlü fedakar, ilgili hastane ekibinden çok memnun kaldım. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

  Hayrullah ÖDEN

  TÜM PERSONELLERDEN İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER. GÖZ DOKTORU AYHAN SANDAL - KULAK BURUN BOĞAZ DOKTORU BEYHAN FAHRİ BEKİR BEY - KARDİYOLOJİ DOKTORU SAİT DEMİRKOL VE TÜM ÇALIŞANLARA  ÇOK TEŞEKKÜRLER ...  VİLDAN  VE HAYRULLAH ÖZEN.

  Serdar ÇAKIR

  İrmet Hastanesi çalışanlarının ilgi ve alakalarından çok teşekkür ederim. Sayın Hocam Sayit Beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Hastalarına çok güzel muayene ediyor, elinden geleni yapıyor. Kendi şahsi telefon numarasını verip, hasta ile bağlantı kuruyor. Böyle bir hocanın ne kadar değerli olduğunu ilgi ve alakasından belli ediyor. Allah razı olsun Sayit Hocadan, böylesine bir doktorun burada hizmet vermesinden dolayı İrmet Hastanesine yetkililerine çok çok teşekkür ederim.

  Sati DAL

  Doktorumuz Devrim Bey, Kardiyoloji Sayit Bey 4. Kat KVC Hemşireleri, Temizlik Personelleri Katlardaki o çay kahve ikram servisi her şey çok mükkemmel düşünülmüş elinize emeğinize sağlık harikasınız..

  Esra DUYUM

  Büyüğümüz Hanife Çetin ile Özel İrmet Hastanesi'nde çok özenle ilgileniyorlar; Hasta yatış birimi Ülgen Hanım, Burcu Hanım, Sinem Hanım ve Kardiyoloji Uzmanı Sait Bey'e ne kadar teşekkür etsek az. Biz hasta yakınları olarak çok yardımcı oldular, işini severek yapan doktorlara denk geldiğimiz için çok şanslıyız. Tekrardan her şey için teşekkür ederiz.

  Sevinç DUYUM
  Merhaba ,İrmet Hastanesi bizim bir ailemiz gibi oldu. Kayınvalidemin hastalıkları ile mücadelemizde bizim her zaman yanımızda oldular. Çok zor süreçten geçmemize rağmen yine de hiç bir konuda desteklerini üzerimizden eksik etmediler. Öncelikle almış olduğunuz mükemmeliyet belgeniz değerli yöneticilerin dışında değerli doktorumuz kardiyoloji uzmanı sayın Sait bey ,dahiliye uzmanımız Enis bey, Çocuk doktorumuz Özge hanım ve en değerli departmanımız hasta yatış çıkış birimi çalışanları sayın Ülgen hanım, Sinem hanım ve Burcu hanıma hem bize bir aile bireyleri gibi davrandıkları için kendilerine çok teşekkür ederiz. Bizlere vermiş olduğunuz emekleriniz içinde ayrı ayrı hepinize çok teşekkür ederiz. iyi ki varsınız.❤️🤲
  Bahar URGANCI

  Eşimin kalp ritim bozukluğu rahatsızlığında 3 yılı aşkın zamandır sık sık başvurduğumuz acil servis çalışanlarına canla başla müdahaleleri için minnettarız. Sait Demirkol ve Ömür Aydın hocalarımıza, koroner yoğun bakım çalışanlarına ve hasta yatış birimindeki Ülgen Baş Duran hanıma güler yüzleri ve iş ahlaklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi varsın İrmet Hospital 💙

  Nevin İşbilen

  Eşimin kalp krizi geçirmesi ile acile geldik. Yapılan ilk müdahalesinden taburculuğuna kadar olan süreçte Acil servis ve koroner yoğun bakım hemşireleri, doktorumuz sayit bey ve acil servis hekimi yousef beye teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık.

  Elif Gonce

  Sait bey gibi ilgili bir doktor görmedim kalp yetmezliği olan annemi devlet hastanesine başvurduğumuz halde yatış yapmayıp eve yolladığı hastayı Sayit Beyi alıp yoğun bakıma sokarak tedavi etmesi takdir edilesi bir olay. Hey zeki insan doktor olabilir ama Sayit Bey gibi hastaya ilgili, vicdanlı doktorlar olamıyor maalesef. Kendisine İlgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum .

  Feride GÖÇMEN

  1 Nisan2022 tarihinde kardiyoloji Dr. Sayın Sait Demirkol sayesinde servise yatırılan annem 3 gün sonunda taburcu oldu. Ender rastladığımız doktorumuza annem adına teşekkür ediyorum. İlgisi ve tedavisi sayesinde annem şuanda daha iyi. Kendisini tanımaktan dolayı memnuniyetinizi belirmek için ne yapsak azdır. TEŞEKKÜRLER

  SELAHATTİN GÜR

  DEĞERLİ SAİT HOCAMA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. GERÇEKTEN İLGİ VE ALAKALARI SÜPER HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Neşe BAŞER

  Babam Kadir Vardar 'ın geçirdiği rahatsızlık üzere uzun bir tedavi süreci geçirdik. Sağlığımıza kavuşarak taburcu olduk. Hastanede yattığımız süreçte babamın sağlığına kavuşması için canla basla çalışan Anestezi uzmanı Dr. İhsan HÜLAGÜ Anestezi uzmanı Dr. Dilek KÖSE Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sait DEMİRKOL Kardiyoloji uzmanı Dr. Ömür AYDIN Nöroloji uzmanı Dr. Burcu ÖZDEMİRLİ Doktorlarımıza Yoğun bakım koordinatörü Ogün Topçu'ya ve 4 kat Hemşireleri 'ne çok teşekkürler ederiz. İyi ki varsınız..

  Halit MALKOÇ

  İrmet hastanesin 'de kardiyoloji bölümünde takip ediliyorum. Doktorum Sait bey ve çok memnunum. Ayrıca 16.02.2022 tarihin 'de doktorum benden sintigrafi tahlil istedi alt katta nükleer tıp merkezlerinde bizimle ilgilenen arkadaşlar öyle güzel işini yapıyor ki inanın çok ama çok memnun kaldık. İrmet Hastanesine Böyle güzel çalışmaları için çok teşekkür ederiz.