fbpx
  • 0282 725 44 44
  • E-Katalog
  • İnsan Kaynakları
  • Nöbetçi Eczaneler
  • International Patients

Hakkımızda

Hakkımızda

İrmet Hospital, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2003 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi olarak kurulmuştur. 2014 yılında ise seçkin hekim kadrosu, yardımcı sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve modern donanımı ile “İrmet Hospital” adını alarak Çerkezköy’deki yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

24 erişkin, 24 yenidoğan, 5 koroner ve 5 de kalp-damar yoğun bakım olmak üzere toplam 200 yatak kapasiteli 18.000 m2 hastanemizde, her türlü ameliyatın yapılabildiği 8 ameliyat salonu ve bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayan anjiyo ve kalp-damar cerrahisi ile nükleer tıp üniteleri mevcuttur. Yenidoğan Uzmanı, Gastro Cerrahisi Uzmanı, Nükleer Tıp Uzmanı gibi bazı özel branşlara sahip olan bölgedeki nadir hastanelerden birisiyiz.

Güleryüzlü ve hasta odaklı bir anlayışla hizmet vermeyi temel amaç edinen hastanemizde, teknolojik olarak kendini kanıtlamış uluslararası firmaların donanımlarına yer verilmiştir. Tüm tetkiklerin yapılabildiği tam donanımlı laboratuvarın yanı sıra, tamamı son teknoloji ürünü MR, 128 kesitli tomografi, dijital röntgenler, dijital mamografi, 4 boyutlu ultrasonlar ile radyoloji ünitemiz bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.

2012 yılında bölgemizde ilk olarak sağlık turizmi çalışmalarını başlattık ve şimdiye kadar Dünya’nın dört bir yanından binlerce yabancı hastaya hizmet verdik. 7 kıtadan ve 87 farklı ülkeden hasta tedavi ettik. Sağlık turizmi faaliyetlerinin başlaması için bölgemizdeki diğer sağlık kuruluşlarına öncülük ettik. Özellikle obezite ve plastik cerrahi ameliyatlarında Avrupa’nın en çok tercih edilen 3-4 merkezinden birisi haline geldik.

Hedefimiz, tıptaki gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam etmek ve sağlık sektöründe çıtayı daha da yukarıya çekmektir.

Jin. Op. Dr. İrfan TOMBALAK
Yönetim Kurulu Başkanı

1966 Gaziantep doğumludur. 2000 yılından itibaren Çerkezköy ilçesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Hastanemizde de Yönetim Kurulu Başkanlığı ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.Çerkezköy SSK Hastanesi'nden ayrılarak şimdiki adı Özel İrmet Hospital Hastanesi olan Özel Çerkezköy Hastanesi'ni kurdu. Özel İrmet Hospital Hastanesi'nde Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Jin. Op. Dr. Ahmet TÜRKER
Yönetim Kurulu Üyesi

1964 Tirebolu doğumludur. İlk ve ortaokulu Tirebolu’da bitirdikten sonra 1977-1980 yıllarında Kabataş Erkek Lisesi’nde okudu.1986 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi.1992’de Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık eğitimini tamamladı. İyi derecede İngilizce bilen Dr. Ahmet TÜRKER, 1985 yılında Londra’da Guy’s Hospital’da Plastik Cerrahi stajı yaptı. 1991’de yine Londra’da Newham General Hospital’da IVF (tüp bebek ) çalışması yaptı.Uzmanlık eğitimi sırasında İnternational Hospital , Yeşilköy’de çalıştı. 1993-1994 yıllarında Bingöl Doğumevi’nde zorunlu hizmetini tamamladı. 1995-2003 yıllarında SSK Çerkezköy Hastanesinde çalıştı. Bu dönemde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi IVF ünitesinde 6 ay çalışarak tüp bebek sertifikası aldı.2003 yılında Çerkezköy SSK Hastanesi’nden ayrılarak şimdiki adı Özel İrmet Hospital Hastanesi olan Özel Çerkezköy Hastanesi’ni kurdu. Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde Yönetim Kurulu Üyeliği görevi ile birlikte Kadın Hastalıkları ve doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Uzm. Dr. Dilek KÖSE
Başhekim

1973 yılında Edirne'de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1999 - 2004 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünde ihtisasını yaparak 2004 yılında Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur. Birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Dilek KÖSE, 2015 yılından bu yana mesleki çalışmalarına İrmet Hospital’da devam eden Dr. Dilek Köse, 2022 yılında Başhekim görevine getirilmiştir.

Alper ATASOY
Genel Müdür

1977 İstanbul doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. İktisat fakültesi mezunu olan Alper ATASOY, Yüksek lisans eğitimini Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde SAĞLIK YÖNETİMİ alanında tamamlamıştır.Sağlık yönetimi alanındaki tecrübeleri Dr. Remzi Garip Hastanesinin kuruluş tarihi olan 1996 yılına uzanan Alper ATASOY, 2003 yılında faaliyete başlayan eski hastanemizden sonra 2014 yılında taşındığımız yeni hastanemizde de Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

Müdür Yardımcısı

Naim SÖYLEMEZOĞLU
Genel Müdür Yardımcısı

Ayla DEMİR
Genel Müdür Yardımcısı