fbpx

Hakkımızda

Hakkımızda

İrmet Hospital, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2003 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi olarak kurulmuştur. 2014 yılında ise seçkin hekim kadrosu, yardımcı sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve modern donanımı ile “İrmet Hospital” adını alarak Çerkezköy’deki yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

24 erişkin, 24 yenidoğan, 5 koroner ve 5 de kalp-damar yoğun bakım olmak üzere toplam 200 yatak kapasiteli 18.000 m2 hastanemizde, her türlü ameliyatın yapılabildiği 8 ameliyat salonu ve bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayan anjiyo ve kalp-damar cerrahisi ile nükleer tıp üniteleri mevcuttur. Yenidoğan Uzmanı, Gastro Cerrahisi Uzmanı, Nükleer Tıp Uzmanı gibi bazı özel branşlara sahip olan bölgedeki nadir hastanelerden birisiyiz.

Güleryüzlü ve hasta odaklı bir anlayışla hizmet vermeyi temel amaç edinen hastanemizde, teknolojik olarak kendini kanıtlamış uluslararası firmaların donanımlarına yer verilmiştir. Tüm tetkiklerin yapılabildiği tam donanımlı laboratuvarın yanı sıra, tamamı son teknoloji ürünü MR, 128 kesitli tomografi, dijital röntgenler, dijital mamografi, 4 boyutlu ultrasonlar ile radyoloji ünitemiz bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.

2012 yılında bölgemizde ilk olarak sağlık turizmi çalışmalarını başlattık ve şimdiye kadar Dünya’nın dört bir yanından binlerce yabancı hastaya hizmet verdik. 7 kıtadan ve 87 farklı ülkeden hasta tedavi ettik. Sağlık turizmi faaliyetlerinin başlaması için bölgemizdeki diğer sağlık kuruluşlarına öncülük ettik. Özellikle obezite ve plastik cerrahi ameliyatlarında Avrupa’nın en çok tercih edilen 3-4 merkezinden birisi haline geldik.

Hedefimiz, tıptaki gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam etmek ve sağlık sektöründe çıtayı daha da yukarıya çekmektir.

Jin. Op. Dr. İrfan TOMBALAK
Yönetim Kurulu Başkanı

1966 Gaziantep doğumludur. 2000 yılından itibaren Çerkezköy ilçesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Hastanemizde de Yönetim Kurulu Başkanlığı ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Çerkezköy SSK Hastanesi'nden ayrılarak şimdiki adı Özel İrmet Hospital Hastanesi olan Özel Çerkezköy Hastanesi'ni kurdu. Özel İrmet Hospital Hastanesi'nde Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Jin. Op. Dr. Ahmet TÜRKER
Yönetim Kurulu Üyesi

1964 Tirebolu doğumludur. İlk ve ortaokulu Tirebolu’da bitirdikten sonra 1977-1980 yıllarında Kabataş Erkek Lisesi’nde okudu.1986 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi.1992’de Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık eğitimini tamamladı. İyi derecede İngilizce bilen Dr. Ahmet TÜRKER, 1985 yılında Londra’da Guy’s Hospital’da Plastik Cerrahi stajı yaptı. 1991’de yine Londra’da Newham General Hospital’da IVF (tüp bebek ) çalışması yaptı. Uzmanlık eğitimi sırasında İnternational Hospital , Yeşilköy’de çalıştı. 1993-1994 yıllarında Bingöl Doğumevi’nde zorunlu hizmetini tamamladı. 1995-2003 yıllarında SSK Çerkezköy Hastanesinde çalıştı. Bu dönemde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi IVF ünitesinde 6 ay çalışarak tüp bebek sertifikası aldı. 2003 yılında Çerkezköy SSK Hastanesi’nden ayrılarak şimdiki adı Özel İrmet Hospital Hastanesi olan Özel Çerkezköy Hastanesi’ni kurdu. Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde Yönetim Kurulu Üyeliği görevi ile birlikte Kadın Hastalıkları ve doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Dr. Mehmet BAŞ
Başhekim

1955 yılında Adana Ceyhan'da doğdu, 1983 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olarak Kars’ta mecburi hizmetini tamamladı. 1,5 yıl Askerlik görevini yaptı,1986 yılında Or-Ahayim Hastanesi Acil servis ve nöbetçi hekimliğini, 1989 yılında International Hospital İstanbul Hastanesinin kuruluş ve açılış aşamasında acil servis ve kat hekimi olarak görev aldı. 1990'da Hastane Başhekim Yardımcılığına atandı. 2000 yılına kadar Başhekim Yardımcılığı yanında Stad Konserleri, Spor Organizasyonları ve değişik ulusal ve ulusarası konser ve karşılaşmaların Sağlık Bölüm Başkanlığında görev aldı. 2000 yılında Acıbadem Hastanesi başhekimliğine geldi ve 2000-2002 yılında Acıbadem Hastanesi, 2002-2005 yılında Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 2005-2006 yılında International Hospital' Acıbadem Sağlık Hizmetleri tarafından satın alınması aşamasında başhekimlik, 2006-2008 yıllarında Acıbadem Bakırköy Hastanesinin başhekimlik görevinde bulundu. 2008'de Türkiye’de ilk kez kurulan Acıbadem Sağlık Grubu Mevzuat ve Resmi İlişkilerden Sorumlu Başhekimliğine getirildi, ek olarak 2008-2011 yılları arasında Acıbadem Maslak Hastanesi Mesul Müdürlüğünü de sürdürdü. 2012 yılı sonuna kadar Acıbadem Sağlık Grubu Mevzuat ve Resmi İlişkilerden Sorumlu Başhekimliği görevini devam etti. Bu görevde bulunduğu süre içinde Acıbadem Adana, Acıbadem Kayseri, Acıbadem Maslak, Acıbadem Fulya ve Acıbadem Eskişehir Hastanelerinin Ruhsatlandırılması ve Faaliyet İzin Belgesi alınmasını sağladı. 2011 yılında Acıbadem Sağlık Grubu tarafından devir alınan John F.Kennedy (JFK) Hastanesinin Başhekimliği ve Mesul Müdürlüğüne getirildi. 07.05.2012 tarihinde hastane modernizasyonunu tamamlanarak Aile Hastanesi olarak yeniden ruhsatlandırılmış ve Ocak sonunda Acıbadem Sağlık Grubundan ayrılarak Memorial Sağlık Grubunda Mevzuat ve Resmi İşler Grup Başkanlığı Şubat 2013 başında göreve başlamıştır. 1 yıl kadar bu görevde kaldıktan sonra Nisan 2018 dn KKTC Kolan British Hospital İşletme Direktörlüğü gelmiş ve 2019 başında Türkiye'ye geldi. 2019 Mayıs ayında Elit İstanbul Tıp Merkezi Mesul Müdürlük ve Başhekimlik görevini Mayıs 2021 bıraktı ve aynı tarihte Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde Başhekim/Mesul Müdür olarak göreve başladı. 2021 yılında İrmet Hospital'da Başhekim olarak görev almaktadır.

Alper ATASOY
Genel Müdür

1977 İstanbul doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. İktisat fakültesi mezunu olan Alper ATASOY, Yüksek lisans eğitimini Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde SAĞLIK YÖNETİMİ alanında tamamlamıştır. Sağlık yönetimi alanındaki tecrübeleri Dr. Remzi Garip Hastanesinin kuruluş tarihi olan 1996 yılına uzanan Alper ATASOY, 2003 yılında faaliyete başlayan eski hastanemizden sonra 2014 yılında taşındığımız yeni hastanemizde de Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

Müdür Yardımcısı

Naim SÖYLEMEZOĞLU
Genel Müdür Yardımcısı

Ayla DEMİR
Genel Müdür Yardımcısı